Zameteno!

2. listopad 2014 | 18.26 |
› 

sexy celaning ladyÚklid prý čistí nejen prostor, ale i hlavu. Víte, že já to s tím úklidem moc nepřeháním... Popadl mě ovšem zvláštní amok a udělala jsem generální úklid na blogu

Vymetla jsem řádně všechny rubriky, některé dokonce zcela zmizely z povrchu zemského. Jiné dostaly nový kabátek. Včerejší noc tak byla ve znamení hýbajících se škatulat. Téměř zmizela má tajná rubrika. "Téměř" je zcela na místě, protože si stále nejsem zcela jistá, jestli unesu nesvěřovat se svým blogovým přátelům . Nicméně nahradí ji třeba něco, co by mělo sloužit ke čtení u šálku kávy/čaje všem... Nechala jsem se inspirovat doménou blog.cz a ráda bych se pokusila alespoň sem tam psát na téma týdne. Nově tak vznikla rubrika "Psáno na téma týdne".

Udělala jsem pořádek také ve stylu písma, kdy blogem vládly mé nálady napříč rokem. Po dlouhé úvaze jsem se rozhodla pro Courier New, který napodobuje písmo psacího stroje a pro mne je to symbol mého oblíbeného retro stylu. Z 99% jsem tedy upravila font všech článků, které přežily mou čistku.To zbývající procento nejspíš podlehne novým trendům dnes večer.

Pokorně jsem pak šla na radu k mé mladší sestře na radu, kterak na fotokoláže, abych vytvořila konečně příznačný "titulek" blogu. Podařilo se mi v několika obrázcích vystihnout mé nynější rozložení zájmů, snů a inspirujících prvků. Mou vizí je, že se právě tohle bude odrážet v rámci celého blogu.Ten by měl být taky o něco víc vizuální (proto jsem ke každému článku již včera přidala ilustrační obrázky všude tam, kde byl jen suchý text).

Tak tedy vítejte na mém blogu v novém kabátku!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zameteno! tlapka 02. 11. 2014 - 19:44
RE(2x): Zameteno! radus 02. 11. 2014 - 19:55
RE: Zameteno! boudicca 02. 11. 2014 - 20:09
RE(2x): Zameteno! radus 02. 11. 2014 - 20:25
RE: Zameteno! walome 04. 11. 2014 - 12:40