Jak jest

29. duben 2015 | 07.58 |
› 

Ne, nezanevřela jsem na Píše.cz, jen se tak občas stane, že člověk investuje všechnu energii někam jinam. Vybrala jsem si opravdu náročnou práci a výsledkem bylo každodenní vstávání ve 4 hodiny ráno, opravdu náročná náplň práce. Únava stoupala, knihy, které mě doprovázely ve vlaku bylo zbytečné vůbec brát do kabelky. Byla jsem šťastná za každou minutu spánku - ve vlaku, v tramvaji, kdekoliv.  Ale situace se zajímavě vyhrotila a víte, že já se s ničím dlouho nepářu, takže jsem podala výpověď. V pátek jsem měla skvělou rozlučku se svým týmem a teď jsem na volné noze. Ale se skvělým pocitem!

Už tedy neslibuju žádné pravidelné články a projekty, protože jsem se dostala do fáze, kdy mě strašně moc baví život offline :-) Od nového roku se toho stalo hrozně moc. Dočistila jsem všechny věci minulé, nakročila k novým. Protřídili se přátelé - spousta lidí se nenápadně vytratila, narazila jsem znovu na lidi, které jsem neviděla mnoho let a najednou bez sebe nedáme ani ránu a upevnila jsem trojici výborných přítelkyň, které mě vším provází. Takové moje sudičky :-)

Zase lítám po koncertech, divadlech, výletech... Všechno v mém životě běží nějak v tempu a nejrůznější možnosti, cesty, nabídky přicházejí tak nějak samy. Rozhodla jsem se pro krátké období žití ze dne na den a užívám si to.

Obnovila jsem chození na staďák, změnila styl oblékání, barvu vlasů (což někteří viděli na mém facebooku) a vlastně jsem změnila skoro vše, ale tak nějak přirozeně. Opouštím vše, co nefunguje. O víkendu běžím svůj první tak trochu sranda závod Barvám neutečeš - 5km běhu ve velmi vtipném týmu.

A asi mám pro věrné nějaký ten zaheslovaný :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak jest boudicca 30. 04. 2015 - 00:09
RE: Jak jest psycho* 30. 04. 2015 - 22:41
RE: Jak jest hospodynka 01. 05. 2015 - 04:58
RE: Jak jest sargo 02. 05. 2015 - 19:31
RE: Jak jest tlapka 03. 05. 2015 - 18:54