Pojďme si!

6. leden 2016 | 21.02 |

101

Velmi dlouho jsem přemýšlela, jestli se této davové psychózy zúčastnit :-) O celém projektu jsem poprvé slyšela četla u Tlapky. Nadchla jsem se! Jsem milovníkem všech těch TO DO seznamů a návodů jak žít. Načež jsem 13. října 2015 založila svůj excelovský soubor a současně papírový blok s nápady do tohoto projektu. Ačkoliv to celé vznikalo poměrně dlouho, vždycky byly takové intenzivní chvíle, kdy jsem vymyslela x cílů najednou. Třeba dnes jsem jich dopsala skoro 50 :-D Musím říct, že jsem až do poslední chvíle přemýšlela, jestli to zveřejnit a celé to spustit... Protože když jsem se jen v článku Start jménem To try in... ohlížela za uplynulým rokem, došlo mi, jak moc se měním já, mé postoje, mé sny i cíle... A co teprve za 1001 dní!?!?!

Nepředpokládám, že bych splnila vše. Ačkoliv jsem cíle volila reálně a měřitelně... Prostě to tak mám. Udělám obří seznam a pak plním, jak se daří. Výsledek je lepší než když napíšu dvě položky a pak s bídou splním jednu. Asi nějaký psychologický moment, či co :-)

Některé cíle jsou náročné na mé osobnostní rysy, některé na finance, ale za pokus to stojí. Některé jsou vyloženě střelené. V komentářích klidně můžete hlasovat o nejšílenější položku. V přípravné fázi jsem si je řadila do kategorií, ale ve výsledku se mi víc líbí, když je to prostě seznam.

Takže...

JDU DO TOHO!

1.1.2016 - 27.9.2018

Tak a teď doufám, že jsem to spočítala dobře

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře