Kuju železo, dokud je žhavé

9. leden 2016 | 20.05 |

klikaNa začátku je motivace vždy největší, takže je třeba toho využít. Mně navíc hraje do karet skutečnost, že jsem začala nový rok již tradičně angínou... Celé dny se válím v posteli, popíjím čaje (sem tam prokládané kávou, protože bez ní nemůžu být) a můžu se věnovat čtení, psaní, webům, sociálním sítím a v neposlední řadě můžu hodně přemýšlet.

Ze seznamu 101/1001 jsem tedy začala brát položky, které můžu řešit i ležící v posteli :-) Jako první jsem si vzala na paškál všechnu svou webovou a online prezentaci v mém profesním světě.

  • Můj web týkající se mé sociální práce jsem příliš upravovat nemusela, má přibližně dva měsíce zcela novou podobu - moderní design, malá animace, příjemný nestrojený jazyk (vzorem mi byl v maximální míře projekt Michaely Mužíkové 365 copytriků - musím říct, že mě moc mrzí, že už skončil, těšila jsem se každý den na ranní kávu a její tip pro web... Nicméně pokud jste klikli na odkaz, můžete si tam všechny copytriky stáhnout v e-booku, případně pokud je neznáte a chtěli byste každý den jeden k ranní kávě, lze si je nechat posílat na mail :-))
  • Další web nesoucí mé celé jméno, který byl původně tím sociálním, ale hledáním práce a brouzdáním v jiných oborech jsem dospěla k tomu, že tak jako životopis zaměřený spíše na to, co jsem dělala mimo svůj obor, by se hodil i web, který nemluví jen o standardech kvality sociální práce a sociálních šetřeních... Jelikož se mi povedlo nový soc web udělat v super šabloně, kterou jsem nemohla najít, smazala jsem původní web :-D To je řešení, co? A pak jsem měsíc musela čekat, abych si mohla pořídit stejnou doménu... Ale aspoň se mi všechny nápady hezky uležely a včera jsem jej teda obnovila. Zatím je ve výstavbě. Dobrý web se nedělá za den. Ovšem uvidím, k čemu nakonec bude sloužit, protože dost možná se mi rýsuje práce :-D Třeba z něj udělám něco jako profesní blog :-)
  • Profily na pracovních portálech - původně jsem je chtěla smazat, ale nějak mi to nedalo, tak jsem je aspoň pořádně zkrátila. Musím říct, že mám pocit, že jsou dost k ničemu. Raději si najdu inzerát na volné místo kdekoliv a mailem zašlu všechno potřebné včetně vlastnoručně vytvořeného životopisu. Nakonec jsem vzala na milost i LinkedIn a nesmazala ho, jen také poněkud zjednodušila. Všude jsem se omezila jen na práci v oboru, časově pouze tu, kterou jsem dělala po dokončení studia a vymazala jsem veškerou náplň práce.

Jak vidíte, mohli jste o mně na pracovních portálech a webech číst možná větší romány než tady na blogu :-)

Cíl č. 68 splněn.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kuju železo, dokud je žhavé tlapka 10. 01. 2016 - 13:38
RE(2x): Kuju železo, dokud je žhavé radus 10. 01. 2016 - 14:55