Další krůček

9. leden 2016 | 21.12 |

pin up writerTím druhým krůčkem se tak nějak logicky stal cíl sjednotit své soukromé weby. Na to jsem si musela pořádně vytáhnout rukávy! Jestli jste četli předchozí článek, možná jste se pozastavili i nad množstvím těch pracovních online projektů. To je ovšem nic oproti všem těm dalším aktivitám na síti.

Původní záměr byl opravdu všechno sjednotit na "nicku" Raduš. Po letech jsem dospěla k tomu, že nemusím mít něco cool, nemusím mít hustou přezdívku, že prostě stačí nejoblíbenější zdrobnělina mého jména. Raduš - to jsem já.

 • radus.pise.cz tím pádem nemusím rušit a nemusím začínat někde jinde znovu :-) Koneckonců bych tím nesplnila cíl č. 67 - mít blog radus.pise.cz do konce projektu 101/1001.
 • Můj pokus o odstěhování se z pise.cz včera definitivně zmizel v propadlišti dějin. Torzo blogu new-radus.blog.cz jsem včera smazala.
 • Stejně tak jsem chtěla učinit na webu STOBklubu, kde jsme kdysi hromadně píšácky hubli (či spíše hubly? :-)). Nicméně jsem musela zažádat až admina o smazání profilu. S každým projektem jsem se musela tak trochu rozloučit, projít si ho, zavzpomínat si, co mě vedlo k založení... Tady jsem došla až do zápisků tzv. cyklu, kde mě zarazila tabulka váhy... Je to neuvěřitelné, ale opravdu ještě 9.6.2014 jsem zakládala cyklus s počáteční váhou o 7 kg vyšší než teď. A chcete se pobavit? Na konci cyklu byla jen o kilo nižší než počáteční. Teď se necpu žitným chlebem s tvarohem a pažitkou, jím naprosto všechno, ale žiju tak, že mě to baví a 7 kilo je v tahu. Vím, že tenhle web už nikdy nebudu potřebovat.
 • Databáze knih... Tak tady vznikla moje první kolize s cílem sjednotit všechny své soukromé internetové projekty. Samozřejmě jsem tady registrovaná pod jiným nickem než Raduš, protože přece jen Raduš není tak originální a tudíž byla dávno obsazená. Jenže když sjednotit, tak sjednotit - válčila jsem sama se sebou! Založila jsem nový profil a momentálně mám oba. Použila jsem svůj twitterácký upravený nick Raduš :-) No, jenže Databáze knih je skvělá a mám tam uložených už 16 knih s vlastními recenzemi, bodováním.

  Mám tam nějaké seznamy knih, které bych si chtěla pořídit, dokonce i kladná hodnocení ostatních uživatelů. A co teď s tím??? Smazat, přepsat knihy na nový profil nebo začít úplně odznova a vidět i reálnou délku čtení knih (Web si totiž pamatuje, kdy jste knihu "začali" číst a po přidání do přečtených také uloží datum.)

 • Dalším nemožným místem změny nicku na Raduš se stal můj milovaný astrologický web Najdi se, který jsem znala ještě dřív než Píše a mám tam vytvořenou podobnou komunitu jako tady a to jsem prostě jednou pro vždy Leylah :-) Pokud vás baví horoskopy, numerologie, drahé kameny, cokoliv, zavítejte. Byť už je to tam trochu jiné než před lety, stále mě baví zjišťovat si třeba velmi přesné horoskopy lidí v mém okolí :-)
 • Velmi jsem taky váhala u webu amatérských básníků a spisovatelů Písmák. Mám tam také jako Leylah pouhá dvě dílka a taky dva oblíbené autory z okruhu mých skutečných (myšleno nevirtuálních) přátel. Je zvláštní, že tato má nic moc dílka navštívilo 275 lidí :-) To mě naprosto překvapilo. Je to obrovská nostalgie - vzpomínky na mě středoškolačku rozervanou pokusem o intelektuální cosi a zdrcenou rozchodem. Překvapilo mě i datum registrace: 27.2.2007. Profil nelze přejmenovat a já jej zatím nemůžu smazat. Nicméně budu o tom uvažovat.
 • Podobně nostalgicky nesmazatelný je můj téměř původní píšácký blog svesticka.pismenkuje.cz... Nicméně asi jej zálohuju a smažu. Své má odžito. _Ale nakoukla jsem do nejstarších článků a rozhodně bych si ho celý měla přečíst. Je to dobrá retrospektiva a domnívám se, že by mi možná ukázala i chyby, které se staly osudnými.
 • A dostáváme se k profilům ne tak zcela mým, ale k profilům mojí kočky Bubliny :-) Prvním je ten na webu miciny.cz, který jsem založila jako první v euforii "Máme(e) kočku!!!" a naštěstí jsem tam jako Raduš :-)S odstupem času mi přijde trochu uhozený, ale nemám to srdce Bubči smazat jeden ze dvou jejich profilů, když její panička má nekonečně mnoho webů :-D
 • Druhým je doslova a do písmene Kočičí web. Web mi vůbec nevyhovuje, měla jsem v plánu ho smazat. Ovšem při zkoumání webu a hledání tlačítka "odstranit profil" či něco podobného, jsem zjistila, že Bublinka před rokem vyhrála soutěž o nejhezčí fotky :-) Tak přece to hvězdě webu nemůžu udělat!
 • Tak a slibuji, že zcela poslední projekt je současně můj další cíl, a to kulturní deník. Najdete jej na webu Radčin kulturní deník.

Přestože, ne všechny projekty jsou přenickovány na Raduš, považuji cíl za splněný. 

Cíl č. 69 splněn.

Cíl č. 71 částečně splněn (zbývá pravidelně přispívat do kultruního deníku)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Další krůček hroznetajne 09. 01. 2016 - 21:24
RE(2x): Další krůček radus 09. 01. 2016 - 21:28
RE(3x): Další krůček hroznetajne 09. 01. 2016 - 21:37
RE(4x): Další krůček radus 09. 01. 2016 - 21:40
RE(5x): Další krůček tlapka 10. 01. 2016 - 14:12
RE(6x): Další krůček radus 10. 01. 2016 - 14:59
RE: Další krůček sigrun 09. 01. 2016 - 21:31
RE(2x): Další krůček radus 09. 01. 2016 - 21:38
RE: Další krůček tlapka 10. 01. 2016 - 14:09
RE: Další krůček hablina 10. 01. 2016 - 21:07