Článek Příručková Lady

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Příručková Lady

01. 08. 2017 - 12:07

hroznetajne: Já třeba nejsem pro to, aby si člověk přeorganizoval celý života na na základě knížek a příruček. Ale jako inspirace je to fajn!
Na uzamčené rubriky bych tolik nerezignovala. Je to podle mě jedna z největších výhod pise.cz. Taky jsem zamýšlela psát otevřeně a bez zábran. JENOMŽE svět je malej... Ale je to na tobě . Čtenáři tady budou rádi číst všechno. A na jedno téma bych se vykvajzla. Piš srdcem a je to .

S vložením obrázku do menu moc ráda pomůžu, dej mi e-mail, sesmolím pro Tebe návod .

---
hroznetajne.pise.cz

01. 08. 2017 - 12:27

radus: Joo, já se nechávám tak jako nenápadně formovat. Ale tu inspiraci mám moc ráda

Budu hrozně ráda, když nebudu potřebovat uzamčenou rubriku! Ale právě proto ji nechávám i v menu...

Psát srdcem... To je ono! To jsem tímto chtěla říct!

Za pomoc už předem děkuji radus.pospisilova@seznam.cz

---
radus.pise.cz

01. 08. 2017 - 12:42

thetis: Už se moc těším na nějakou tu inspiraci z Tvého blogu. Dobrých knížek, filmů a jiného inspirativního umění není nikdy dost

---
thetis.blbne.cz

01. 08. 2017 - 12:48

radus: Děkuji! A vítej

---
radus.pise.cz

01. 08. 2017 - 16:36

hroznetajne: A máš na mysli to okénko s odkazem na můj čtenářský deník?

---
hroznetajne.pise.cz

02. 08. 2017 - 10:37

radus: Hmmm... Něco takového. Teď si za prasátko nevzpomenu, kdo z našich blogových přátel to má nastaveno přímo na knihu právě čtu (bacte mě!). Říkala jsem si, že by to bylo fajn doporučení pro čtenáře blogu a současně byste trochu "čmuchali", odkud vlastně vítr vane

---
radus.pise.cz

01. 08. 2017 - 12:49

thetis: A totéž platí i o inspirovaných - inspirujících, upřímných blozích. To je vlastně taky umění, ne? Tak směle do toho.

---
thetis.blbne.cz

01. 08. 2017 - 12:52

thetis: Díky za přivítání

---
thetis.blbne.cz

01. 08. 2017 - 16:37

boudicca: Jsem zvědavá, jak dlouho ti to vydrží, každopádně jsem ráda, že jsi zpátky. Já jsem za zaheslovanou rubriku ráda, jinak bych byla už jen na Blogspotu, ale ta možnost psát neveřejně mě sem pořád vrací zpátky - aspoň částečně. Já naopak nejsem příručková vůbec. Občas si něco někde přečtu, ale inspiraci spíše chytám z možnosti si s někým inspirativním popovídat nebo si něco reálně osahat. Asi je to tím, že obecně nemám ráda pravidla a většina těch příruček a "dobrých rad" mi přijde zbytečně svazujících. Knihy mám na příběhy.

---
by-boudicca.blogspot.cz

01. 08. 2017 - 19:48

tlapka: Ale jo, člověče, já tě v tom úplně vidím. A ráda se přiučím, protože už teď se těším, až si na narozeniny střihnu už páté "klíčové slovo".
Přeju ti, abys se tvoje cíle plnily... ale obsah zaheslované rubriky by mi teda chyběl.

---
tlapka.pise.cz

01. 08. 2017 - 23:03

sargo: Zní to sice úžasně ctnostně a pozitivně a tak... ale je to teda pěkná podpásovka na čtenáře chtivé dalších dílů svého oblíbeného horroru na pokračování

---
sargo.pise.cz

02. 08. 2017 - 09:08

radus: Boudicca: Velmi mi začíná vadit ta zastaralost tady. Zvažovala jsem přesun na webnode, který mi vyhovuje pro osobní stránky. Nicméně nejvíce mě tu drží právě okruh čtenářů a možný příliv nový díky titulní stránce píše (to je prostě fakt dobrá věc).

Tlapka: Počkej, počkej... Co je akce klíčové slovo?

Sargo: Velmi výživný zaheslovaný máte nově k dispozici. Doporučuji kafe, kapesníčky, něco, co můžete rozbít nebo aspoň do toho bouchnout a tak... Čtěte rychle, jmenuje se podle všech těch sociálních denních příběhů, protože vím, že ho brzy smažu

---
radus.pise.cz