Komentář, na který odpovídáte

26. 08. 2017 - 10:04
 

mow: No jasný, rande už je přes čáru. Ale vemte si, že je dost lidí, kterým přijde divný, když má žena partnera/manžela, a zajde na kafčo s dlouholetým kámošem, protože pokud máme vztah, měl by být styk (i ten nepohlavní) asi tabu. Nicméně odstřihnout dlouholetýho kámoše jen proto, že mám vztah, je trochu úchylný.

Na druhou stranu si umím představit, že pro mnohé dámy by bylo složité, kdyby jejich partner jednou za dva měsíce zašel s kámoškou na pivo, no ne? Proč mají lidi potřebu scházet se s opačným pohlavím? A když už ano, tak radši v párech, protože to je bezpečnější, oba jsou totiž pod dohledem svých protějšků. Ale možná je to i o důvěře a sebevědomí.

Raduš i wien ví, že jsem od narození kvůli mozkové obrně na vozíku. Mám skvělé kamarádky, které znám od jejich šestnácti let, dnes je jim všem přes 30 a jezdí za mnou i se svýma manželama a dětma. Většinu z těch holek jsem znal už dávno předtím, než poznaly svý současný partnery, a už tehdy jsem jim psával, když mi bylo smutno, cítil jsem se na hovno. A přitom jsem nikdy neměl ambice je dostat, sbalit, vyspat se s nima. Ale jsem přesvědčený, že kdybych byl zdravý, asi by mi to psaní depresivních textovek kámoškám moc neprocházelo. Ony ale vědí, že to mám na piču, a vždycky budu mít, možná proto jsou tolerantnější a velkorysejší.

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hrad z písku II