Komentář, na který odpovídáte

28. 08. 2017 - 15:17
 

mow: Moc nesouhlasím. Oba děláme se Sargo tu blbost, že se tu snažíme definovat, respektive hlavně Sargo se snaží, co je ve vztahu normální a správné. Ale nic takového neexistuje, protože každý vztah je jedinečný.

Nesouhlasím ani s tím, že bych nemel dělat to, co by vadilo u druhých mně. To by totiž museli dělat oba. Pokud by i přítel Radky chodil s kámoškou na piknik a Radce by to vadilo, kritizovat by ho neměla a nesměla, protože se sama dopustila téhož. Nemělo by mi u druhých vadit to, když dělají to, co dělám já. Ale příteli Radky to nevadí.

Ono je vůbec spousta věcí, který by lidi neměli - neměli by se podvádět, lhát si, zabíjet, a přesto se to děje. Ve vztahu je dovoleno vše, co oběma nevadí a vyhovuje. Kdyby existoval univerzální recept na spokojený vztah, tak už je ze mně triliardář. Jenže protože je každý vztah jedinečný a unikátní, může každému páru prospívat něco jiného. A těch možností jsou miliony. Obecně žádnýmu vztahu neprospívaj nevěry, chlast, nespolehlivost a pěsti ve tmě

Vaše odpověď

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hrad z písku II