Článek Sběratelka kostí

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Sběratelka kostí

14. 03. 2013 - 11:19

kudrna: Dobrý den. Archeologie je krásná věda a hlavně protkaná záhadami a tajemstvími, má své kouzlo a osobitost. Jsem rád, že se tu konečně našel člověk, který je na tom stejně jako já. Také jsem se chtěl dát na archeologii, dokonce ji studovat na vysoké škole, ale nakonec jsem podlehl kouzlu první pomoci a dal se na humanitární činnost pro Český červený kříž. S úctou a pozdravem Michal alias kudrna.

---
kudrna.pise.cz

14. 03. 2013 - 13:22

radus: Michale, děkuji za moc milý komentář. Že by měl sen archeologie něco společného s humanitární činností? K tomuto se dostanu snad v některém z dalších článků v mém "seriálu" o vysněných povoláních. Nakonec jsem se totiž stala sociálním pracovníkem. A asi rok si pohrávám s myšlenkou odjet do Zimbabwe. Škola totiž nabízí možnost vyjet jako dobrovolník právě sem. Chybí mi jen odvaha a taky trochu peníze.

---
radus.pise.cz

15. 03. 2013 - 10:12

kudrna: Dobrý den, nemáte vůbec za co děkovat. Jen k té humanitární činnosti. Měl jsem snů několik, mezi nimi byla archeologii a pomoc druhým, kteří to potřebují, proto zvítězily červené uniformy (zdravotnické). S pozdravem a úctou Michal alias kudrna.

---
kudrna.pise.cz

22. 03. 2013 - 12:55

sargo: Úplně jak kdybych to psala já I když pilířem mého zájmu byly báje a stará náboženství. A ano, středověkem mě to přestávalo bavit Do Egypta jsem se nakonec podívala a prošli jsme všechna ta profláklá místa... mělo to své kouzlo, ale náraz s příšerně chudou realitou třetího světa byl příliš silný.

---
sargo.pise.cz

22. 03. 2013 - 13:06

radus: To náboženství mě taky táhlo už tehdy. Pamatuju si, jak jsem byla poprvé u moře a snažila se najít Neptuna

A s podobným názorem na Egypt se setkávám taky často...

---
radus.pise.cz

22. 03. 2013 - 13:18

sargo: Byla jsem tam navíc už někdy v půlce devadesátek, to ještě nebylo ježdění moc běžné a už vůbec ne baťůžkáři a tak, dneska je všude článků, fotek a blogů tři zadky, prostě jsem na to nebyla vůbec připravená. Üplně mě to odklonilo z chuti cestovat kamkoli do rozvojového světa. Zlatá Evropa Jsem máslo. 8-)

---
sargo.pise.cz