Článek Nešika

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nešika

14. 03. 2013 - 11:11

tlapka: Ty lékařské záznamy, to jsou vždycky perly... promiň, že se směju tvému neštěstí, ale to tak hrozně zní... jako od Šimka.
V tomhle snu se asi neshodneme, já jsem vždycky tíhla spíše k dospělým, s dětmi to neumím doteď a jsem z nich hodně rozpačitá, vůbec nevím, jak se k nim chovat. Možná, že nikoho mladšího v rodině nemám?
Škoda, že to nevyšlo, ale jak píšeš... možná je to i dobře. A i kdyby ne, není všem dnům konec... třeba se naučíme někdy cvičit spolu

---
tlapka.pise.cz

14. 03. 2013 - 13:24

radus: Já myslím, že v tomto případě je to opravdu "co se má stát, se stane". A dneska už jsem na tom s komunikací s dětmi taky bídně. Občas přemýšlím o tom, jaká budu matka Tak jo, tu cvičící výzvu beru!

---
radus.pise.cz

14. 03. 2013 - 15:31

editt: No s tělocvikem jsem na tom úplně stejně, nikdy jsem nikam nevylezla, nikdy jsem nic neuběhla... ale přesto jsem šla na pajdák. Talentovky byly, ale mohla sis vybrat, buď tělák a výtvarka nebo hudebka a výtvarka (a je jasný, že jsem si vybrala tu druhou variantu) No ale protože se hlásilo hrozně moc lidí, tak mě na učitelku nevzali, ale dostala jsem se na vychovatelství.

Ale protože jsem nemehlo, tak nemám na tělák na střední moc dobrý vzpomínky - několikrát vymknutej kotník a taky jsme nejdřív měli hroznýho učitele...no ale pak jsme dostali učitelku, která to nehrotila.

Tím jsem chtěla říct, že i když jsi nebyla úplně pohybově nadaná, tak jsi nemusela házet flintu do žita...

A je pravda, že né všechny děti jsou roztomilé a hodné...ale to je "riziko" povolání. Všude máš něco.

---
editt.pise.cz

14. 03. 2013 - 16:23

radus: Tak to tleskám Já jsem bojovala i na gymplu, kde jsme měli moc fajn učitelku, jen ty požadavky fakt neodpovídaly mému umu Jinak i tehdy byl velký rozdíl mezi pedagogickými školami co se týče talentovek. Mám pocit, že na té nám nejbližší se tomu těláku fakt vyhnout nedalo. Hodně holek utíkalo do Krnova, tam se snad dalo uniknout tak jak píšeš.

---
radus.pise.cz

22. 03. 2013 - 12:50

sargo: Kdyby se ti přeci někdy zastesklo, dej vědět, půjčím ti na půl dne Jášátko.

---
sargo.pise.cz

22. 03. 2013 - 13:04

radus: Hihi Dobrá tedy! Ale obávám se, že se mi nezasteskne. Zrovna včera mi kamarádka nabízela místo vychny na pánském patře zdejší průmyslovky

---
radus.pise.cz