Článek Hrad z písku I

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Hrad z písku I

19. 08. 2017 - 09:02

orchidejka: Když ty toho máš naloženého tolik, že se vůbec není co divit, že se cítíš takhle. V podstatě nikde si neodpočineš, ani doma, což je špatně.
Já bych tu psycholožku hned nezatracovala. První návštěva většinou nepomůže, je taková poznávací. Já chodím k psycholožce a začalo mi to pomáhat až po určité době. Ale ne každý člověku sedne, já mám hodně velké štěstí, že jsem narazila na super psycholožku hned napoprvé. A bohužel si jí ale musím platit.
Držím palce, ať je líp!

---
orchidejka.pise.cz

21. 08. 2017 - 10:05

radus: Díky moc. Myslela jsem si na tebe... Nevím no. Ještě tomu možná dám šanci. Ale vnímám to jako takovou těžce instrumentální pomoc a fakt mi to moc nevyhovuje.

---
radus.pise.cz

03. 09. 2017 - 18:45

rebarbora: Někdy je toho na člověka prostě moc Ale jsi šikulka, že se nestydíš říct si o pomoc, s tím mívám já osobně celkem problém ať už jde o tašku s nákupem nebo životní dilemata
Musí to být zvláštní pocit sedět na druhé straně a vlastně jí tak trochu vidět do karet Taky bych pak asi neměla pocit, že mi pomůže, když bych znala schémata její práce a že jede vlastně jen podle příručky a vůbec jí nezajímá člověk přímo před ní sedící Podobné pocity nejspíš musejí mít i doktoři, když onemocní a musí jít za nějakým svým kolegou - moc dobře ví, jak to s nimi je a jaké mají, resp. nemají možnosti a šance a takové to běžné, naučené uklidňování na ně pak zaručeně neplatí Někdy je asi lepší blažená nevědomost
Každopádně držím palce, ať je ti líp

---
rebarbora.pise.cz